ارتقاء هارد آیفون

یکی از مشکلاتی که طرفداران آیفون درگیر آن هستند ظرفیت محدود هارد گوشی های آیفون است. شاید بسیاری از افرادی که از گوشی آیفون استفاده می کنند تنها مشکلشان با این گوشی ها ظرفیت هارد آن باشد. تیم تعمیرات موبایل استاد جی اس ام می تواند با ارتقاء هارد آیفون نارضایتی شما را برطرف نماید. برای درخواست خدمات و تعویض هارد آیفون خود به متخصصین مجموعه ما مراجعه کرده یا از طریق بخش خدمات آیفون به صورت آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید.

راه های جلوگیری از خراب شدن هارد گوشی آیفون

عوامل زیادی می تواند باعث خرابی هارد گوشی شود، این عوامل تقریبا در همه مدل های گوشی آیفون یکسان است و در بعضی موارد استثنا دارد که در زیر دکر می کنیم.

  • زمانی که موبایل به شارژ متصل است، اقدام به خاموش کردن آن نکنید.
  • هیچوقت گوشی خود را زمانی که ظرفیت باتری آن زیر 70 درصد است ریست فکتوری یا ریست معمولی نکنید. زیرا در این حالت گوشی برای خواندن و نوشتن اطلاعات به ولتاژ بیشتری نیاز دارد که در صورت پایین بودن میزان شارژ باتری باعث خرابی هارد می شود.
  • آب خوردگی و ضربه نیز یکی از دلایل سوختن هارد است. در این مواقع ممکن است پس از ضربه یا آب خوردگی گوشی مدتی را بدون اشکال کار کند و پس از مدتی خاموش شود. احتمال سوختن هارد در ضربه و آب خوردگی بسیار بالاست. نکته ای که باید در نظر داشت این است که آسیب های ناشی از ضربه و آب خوردگی هرگز بلافاصله خود را نشان نمی دهند.
  • استفاده کردن از شارژر غیر استاندارد و فیک نیز یکی دیگر از دلایلی است که می تواند منجبر به خرابی هارد گوشی شده و شما را نیازمند تعویض هارد آیفون خود نماید.

تعویض هارد آیفون

چه زمان هایی باید برای تعویض هارد آیفون اقدام کرد؟ گاهی آسیب های وارد شده به هارد گوشی راهی به جز تعویض هارد باقی نمی گذارد. این موضوع توسط تکنسین های تعمیرات موبایل بررسی می شود و در صورت نیاز برای تعویض هارد اقدام می شود. در صورت مواجه با موارد گفته شده در زیر  گوشی نیاز به تعویض هارد خواهد داشت.

  • اگر گوشی شما بی دلیل خاموش و روشن می شود.
  • ریست شدن آرم اپل
  • هنگ کردن گوشی و ریستارت شدن بی دلیل آن
  • پاک کردن اطلاعات یا عدم ورود اطلاعات
  • خطای Could not Active
هزینه ارتقاء آیفون

چه زمانی ارتقاء هارد نیاز است؟

در صورتی که هارد شما سوخته باشد و به هارد دسترسی ندارید، قطعا فقط با تعویض هارد آیفون است که مشکل شما حل می شود ولی در صورتی که گوشی شما با کندی سرعت و عدم لود اطلاعات مواجه است احتمالا نیاز به ارتقاء هارد آیفون دارید و مشکل موبایل شما با افزایش ظرفیت هارد برطرف خواهد شد.

معمولا افرادی که از گوشی خود استفاده نرم افزاری زیادی دارند مانند نصب اپلیکیشن های کاربردی و ویرایش ویدئو و تصاویر و نصب بازی و غیره، در صورتی که حافظه گوشی شما کم باشد برای اجرای برنامه ها و لودینگ اطلاعات با مشکل مواجه می شوید.

هزینه ارتقاء هارد آیفون

یکی از دغدغه های افرادی که از گوشی های آیفون استفاده می کنند و با کمبود حافظه مواجه می شوند این است که هزینه ارتقاء هارد چگونه محاسبه می شود. اما موضوعی مورد توجه باید قرار بگیرد این است که هارد آیفون از قطعات بسیار حساس روی برد است و تعمیر و ارتقاء آن نیازمند دقت و زمان است. همچنین استفاده از هارد اوجینال نیز به طبع تا حدودی هزینه آن را بالا می برد که قطعا هزینه ای پایین تر از تعویض گوشی را برای شما در پی خواهد داشت. البته این هزینه نیز بسته به مدل آیفون متفاوت می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه