ثبت نام در آموزش تعمیرات موبایل در کرج

برای ثبت نام و شرکت در دوره اطلاعات خود را وارد کنید.

  استاد جی اس ام، بهترین انتخاب برای تعمیرات موبایل در کرج

  جشنواره ثبت نام آموزش تعمیرات موبایل در کرج 

  مجموعه استاد جی اس ام یکی از مجموعه های معتبر و باتجربه در زمینه ثبت نام آموزش تعمیرات موبایل در کرج می باشد. مجموعه ما یکی از قدیمی ترین مراکز تعمیرات موبایل در کرج است، به طوری که 20 سال سابقه فعالیت مستمر در زمینه تعمیرات و 15 سال سابقه در زمینه آموزش تعمیرات تخصصی موبایل به صورت تخصصی را داراست.

  این مجموعه برای اینکه کارآموزان درک عمیقی از کار تعمیرات موبایل پیدا کنند، دوره ها را با در نظر گرفتن اینکه کارآموزان اطلاعاتشان در این زمینه صفر است برگزار می کند.

   ویژگی برتر آموزش تعمیرات موبایل استاد جی اس ام چیست؟

  آموزش تضمینی (در صورت نیاز جلسات برای شما تکرار خواهد شد)

  آموزش تعمیر روی گوشی های روز(تمرین روی بروزترین گوشی های بازار)

  پشتیبانی رایگان بعد از اتمام دوره (کارآموزانی که ثبت نام در دوره های آموزش تعمیرات موبایل در کرج به عمل آورند، حتی پس از اتمام دوره و ورود به بازار کار نیز امکان استفاده از پشتیبانی و حضور در کارگاه برای کارآموزانی که در دوره های فراهم است)

  شرکت در کارگاه های مجهز با میزهای تک نفره

  ثبت نام در آموزش تعمیرات تخصصی موبایل در کرج

  شاید تصور عمومی  برای شرکت در دوره های تعمیرات موبایل این باشد که حتما باید برای شروع به کار در حوزه تعمیرات موبایل پیش نیازهایی داشته باشند. اما نگران نباشید با هر سطح مهارت و دانشی که باشید استاد جی ای ام دوره متناسب با سطح شما را برایتان برگزار خواهد کرد.

  برای آن دسته از عزیزانی که هیچ گونه پیش زمینه ای ندارند نیز دوره‌ VIP اندروید و آیفون را طراحی و در نظر گرفته ایم. مباحث این دوره به طور جامع و کامل کارآموزان را برای ورود به بازار کار آماده کرده و به عنوان یک تعمیرکار متخصص تعمیرات موبایل می توانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید.

  برای ثبت نام در آموزش تعمیرات موبایل و دریافت مشاوره، اطلاعات خود را در فرم بالا پر نمایید تا کوتاه ترین زمان ممکن پشتیبانان دوره های استاد جی اس ام با شما تماس بگیرند.

  بستن
  مقایسه