تعمیر دوربین S7

یکی از پرطرفدارترین گوشی های برند سامسونگ مدل s7 است که در سال 2016معرفی شد. گوشی سامسونگ s7 به دلیل قابلیت های فراوانش خیلی زود جای خود را در دل هواداران سامسونگ باز کرد. به طوری  که تا مدت ها در بین مدل های مختلف موجود در بازار یکه تاز میدان بود. اما این مدل نیز علی رغم کیفیت بالای ساختش ممکن است دچار آسیب و افت عملکرد گردد و نیاز به تعمیر پیدا کند. تعمیر گوشی سامسونگ S7 با مدل فنی G930 کار آسانی نبوده و نیازمند یک تعمیرکار حرفه ای است.یکی از مواردی که این مدل گوشی ممکن است در آن دچار آسیب شود دوربین آن می باشد. تعمیر دوربین سامسونگ S7 نیز از جمله مواردی است که نیاز است از تعمیرکاری متبحر برای تعمیر آن کمک گرفت.

دلایل اصلی خراب شدن دوربین S7

عوامل مختلفی می تواند باعث خراب شدن دوربین سامسونگ S7 شود که آن را نیازمند تعمیر یا تعویض نماید. یکی از مهم ترین دلایلی که می توان گفت باعث خرابی دوربین S7 می شود، ضربه خوردن است. وارد شدن ضربه به دوربین به راحتی می تواند به ماژول آن آسیب برساند.

تعمیر دوربین سامسونگ S7

برخی مواقع هم دیده می شود که مراجعانی که برای تعمیر دوربین سامسونگ S7 به مجموعه استاد جی اس ام مراجعه می کنند، دلیل خراب شدن دوربین گوشیشان آب خوردگی است و یا قبلا توسط تعمیرکارانی که تخصص و تبحر کافی نداشته اند باز شده و در طول فرآیند تعمیر دچار آسیب شده است.

یکی دیگر از مواردی که ممکن است شما را وادار به تعمیر دوربین گوشی خود کند ایجاد خط و خش و یا لکه های تیره روی لنز دوربین می باشد. گاهی آسیب های وارد شده به دوربین به قدری زیاد است که راهی جز تعویض دوربین سامسونگ S7 برای تعمیرکار باقی نمی گذارد.

در چه شرایطی تعمیر دوربین لازم است؟

تعویض دوربین سامسونگ S7 از رایج ترین موارد در تعمیرات این مدل گوشی است. در مواردی که دوربین گوشی ضربه خورده و کیفیت سابق را ندارد. یا با برخورد جسم سخت دچار شکستگی شده است و نمی توانید از آن استفاده کنید. یکی دیگر از مواردی که تعمیر دوربین سامسونگ S7 نیاز است زمانی است که در اثر رطوبت یا آب خوردگی لکه هایی در لنز دوربین پدیدار می شود. بروز موارد ذکر شده عملکرد دوربین را مختل کرده و نیازمند تعمیر می کند.

هزینه تعمیر دوربین سامسونگ s7 edge

تعمیر دوربین سامسونگ S7

هزینه های تعمیر s7 با توجه به میزان خرابی آن و با نظر تکنسین های متخصص مجموعه که عیب یابی آن را قبلا انجام داده اند مشخص می شود. مثلا ممکن است دوربین با ضربه از کانکتور ماژول بیرون زده باشد که در این حالت مشکل با جازدن کانکتور برطرف خواهد شد و هزینه ای دریافت می شود بابت باز و بست کردن گوشی خواهد بود. اما اگر آسیب وارد شده به ماژول زیاد باشد و باعث معیوب شدن کامل آن شود با تعمیر مشکل حل نمی شود و نیازمند تعویض دوربین خواهد بود.

هزینه تعمیر دوربین سامسونگ S7 در شرایطی که نیاز به تعویض نداشته باشد به طبع کمتر خواهد بود.

برای تعمیر و تعویض دوربین گلکسی S7 چقدر زمان لازم است؟

زمانی که برای تعمیرات در نظر گرفته می شود با توجه به میزان خرابی دوربین و آسیب آن  مشخص می شود. به طور مثال اگر مشکل دوربین شل شدن سوکت ماژول باشد طبیعتا زمانی که برای برطرف کردن مشکل آن صرف می شود نیز کمتر خواهد بود. در مقابل اگر میزان آسیب و خرابی دوربین زیاد باشد نیاز به دقت و زمان بیشتری نیز خواهد بود.

تعمیر دوربین سامسونگ S7

مراحل تعمیر دوربین گوشی سامسونگ s7 در استاد جی اس ام

قبل از هر اقدامی میزان آسیب وارد شده به گوشی توسط تکنسین های مجرب ما مشخص شده  و بعد از آن هزینه تعمیر و یا تعویض دوربین سامسونگ S7 به مشتری اعلام می گردد. در مرحله بعد در صورت رضایت مشتری برای تعمیر گوشی به تکنسین مربوطه محول می گردد. مجموعه ما با بیشترین دقت و جدیدترین امکانات لازم اقدام به تعمیر گوشی و در صورت نیاز تعویض قطعات را با ضمانت اصل بودن قطعه انجام می دهند.

در email به اشتراک بگذارید
در linkedin به اشتراک بگذارید
در telegram به اشتراک بگذارید
در whatsapp به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن
مقایسه