نحوه ثبت سفارش

برای ثبت سفارش شما می توانید مراحل زیر انجام دهید. اگر محصول مد نظر فایل رام یا محصول دانلودی می باشد، برای راهنمایی و کسب اطلاعات بیشتر صفحه نحوه دریفت فایل رام را مطالعه نمایید در غیر اینصورت برای ثبت سفارش محصولات فیزیکی مراحل زیر را طی کنید.

برای ثبت سفارش ابتدا محصول مورد نظر را جستجو و صفحه مربوط به آن کالا را باز نمایید. باتوجه به ویژگی هایی که هر محصول به شما ارائه می دهد آن ها را انتخاب نمایید.

بسته های پیشنهادی

تعدادی از محصولات ممکن است دارای بسته های پیشنهادی باشند. اینگونه محصولات به شما در کنار خرید محصول اصلی، بسته های پیشنهادی رو ارائه میدهند که می تواند شامل چندین محصول مرتبط باشند و با انتخاب هرکدام از آن ها در کنار محصول اصلی درصدی تخفیف برای خریدار اعمال خواهد شد.

suggest_products.jpg

معرفی کوتاه

برای بسیاری از کاربران مهم است که قبل از خرید محصول و بجای خواندن اطلاعات کامل آن محصول خلاصه ای از آن را بخوانند. سایت استاد جی اس ام این قابلیت را برای هر یک از محصولات خود اعمال کرده است که معرفی کوتاهی از محصول را نمایش بدهد.

short-description

معرفی حرفه ای محصول

معرفی حرفه ای محصول برگرفته از قسمت های مختلفی اعم از توضیحات، مشخصات، نظرات، پرسش و پاسخ و اطلاعات فروشنده می باشد.

  1. توضیحات: نقد و بررسی تخصصی، نقاط قوت و ضعف شامل این بخش می شود.
  2. مشخصات: مشخصات کامل محصول را در اختیار کاربران قرار میدهد.
  3. نظرات: میتوانید از این بخش نظر خود را نسب به این محصول اعلام کنید همچنین میانگین نظرات کاربران را به نمایش خواهد گذاشت.
register.jpg

بعد از بررسی کامل محصول و مطالعه بخش های مختلف آن شما می توانید به راحتی نسبت به خرید آن اقدام کنید.

بستن
مقایسه