قوانین و حریم خصوصی

چه مطالبی را می توانیم در استاد جی اس ام پیدا کنیم؟

ما در سایت خود مفتخریم اعلام کنیم که کلیه مطالب آموزشی ( سخت افزار و نرم افزار )، فروش تمامی آی سی های موبایل، فروشگاه، فایل و دامپ و همچنین فرم درخواست و ثبت تعمیر آنلاین موبایل را ارائه دهیم.

مجموعه تخصصی استاد جی اس ام با بهرمندی از اساتید مجرب و برگرفته از بروزترین متدهای تعمیراتی و ابرازها گامی موثر در تهیه و ارائه خدمات به کاربران عزیز کرده است.

مطالب آموزشی

کلیه مباحث تعمیرات قطعات و روش ها به صورت تصویری و مرحله به مرحله با بهترین کیفیت ممکن و همچنین فیلم های آموزشی به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است. اگرچه تعدادی از آموزش ها به دلیل بسیار تخصصی بودن و همچنین فیلم برداری حرفه ای تر دارای هزینه می باشد. این گونه آموزش ها با عنوان و برچست آموزش ویژه نسبت به مابقی آموزش ها متمایز شده اند. کاربران محترم میتوانند بعد از پرداخت هزینه آموزش های ویژه آن ها را تهیه و از آن برای تعمیرات و بالا بردن سطح تخخصی خود استفاده کنند.

فروشگاه آنلاین

فروشگاه آنلاین استاد جی اس ام یک فروشگاه اینترنتی بسیار جامع می باشد که کاربران می توانند هرآنچه برای تعمیرات موبایل مورد نیاز است را تهیه کنند. به دلیل گشتردگی بالا ابزارآلات و تجهیزات این فروشگاه به قسمت های زیر تقسیم شده است تا شما بازدید کننده به راحتی بتوانید به محصول مورد نظر دسترسی و در صورت مورد تایید بودن خرید نمایید.

زیر مجموعه فروشگاه

  1. فروش انواع موبایل
  2. فروش قطعات داخلی
  3. فروش ابزارآلات

 

آی سی موبایل، فایل و دامپ

به دلیل در دسترس داشتن قطعاتی همچون آی سی های موبایل، این مجموعه با در اختیار قرار دادن این قطعات به همکاران عزیز کمک شایانی را در ارائه قطعات با کیفیت، کم کردن هزینه ها و همچنین کم کردن زمان معطلی کرده است. لذا همکاران محترم میتوانند کلیه آی سی های مورد نیاز اعم از آی سی هارد، شارژ و تغذیه، بلوتوث و وای فای و … را در بخش فروشگاه تهیه و خرید نمایند.

همکاران محترم فقط با چند کلیک میتوانند فایل ها و دامپ مورد نظر خود را از بخش فایل و دامپ سایت استاد جی اس ام دریافت و از آن استفاده نمایند.


ثبت درخواست آنلاین تعمیرات


حساب کاربری

 

شرایط عمومی

بستن
مقایسه