download rom ostad gsm

نحوه دریافت فایل رام

اصطلاح ROM برگرفته از واژه‌‌های Read Only Memory با ترجمه حافظه فقط خواندنی است. البته این نام و طبیعتا ترجمۀ آن ارتباط بسیار کمی با واقعیت وجودی یک ROM اندروید داشته و گاهی کاربران را به اشتباه می‌اندازد. منظور از ROM اندروید، سیستم عامل یک تلفن همراه است که بر پایه پتلفرم اندروید شرکت گوگل طراحی و ساخته شده است. قبل از فلش کردن گوشی خود آموزش دانلود فایل رام را مطالعه نموده و سپس با توجه به نحوه دریافت فایل رام اقدام نموده و فایل را دریافت کنید. 

فلش کردن دستگاه و نصب رام کار بسیار ساده‌ای است و در صورتی که دستورالعمل‌های موجود برای انجام این کار را مو به مو دنبال کنید، هیچ نیازی به اطلاع از اتفاقاتی که در پشت صحنه این پروسه می‌افتد نخواهید داشت. بهتر است آموزش‌های لازم برای انجام این کار را از منابع معتبر (مثل وب‌سایت‌های شناخته شده) دریافت کنید؛ در این صورت دیگر نیازی به ایجاد مزاحمت برای دوستان و کمک گرفتن از آن‌ها نخواهید داشت. دقت داشته باشید که اگر طی پروسه فلش اشتباهی رخ دهد، ممکن است تلفن همراه شما از کار افتاده و غیر قابل استفاده شود. اگر چه، چنین مساله‌ای به ندرت اتفاق می‌افتد اما اگر دقت کافی را به خرج ندهید احتمال بروز آن وجود دارد. در اصطلاح به این پدیده Bricking می‌گویند.

 

دانلود رام

چگونه می توان رام مورد نظر را در سایت استاد جی اس ام دانلود کرد؟

 

ابتدا از سربرگ “فایل فلش و دامپ” را انتخاب میکنیم. در زیر منو ظاهر شده رام برند مورد نظر را تعیین و با کلیک بر روی آن همانند تصویر زیر وارد قسمت مذکور می شویم.

نحوه دریافت فایل رام

در صفحه بعد رام مورد نظر را انتخاب کنید تا صفحه دانلود محصول باز شود. در صفحه رام محصول، ابتدا به ویژگی های محصول دقت کنید و همچنین برای فیلتر کردن دقیق محصول مورد نظر در سمت چپ محصولات دانلود منویی مشاهده خواهید کرد که با انتخاب هر گزینه به محصول مورد نظر نزدیک تر می شوید.

1. build number

با استفاده از این منو می توانید بیلدنامبر مربوط به رام گوشی را انتخاب نمایید.

 

2. منطقه

این گزینه برای انتخاب منطقه ای است که رام مورد نظر در آن انتشار داده شده است.

 

3. نوع رام

این گزینه مهم ترین گزینه می باشد که شما باید با توجه به فایل مورد نیاز خود آن را انتخاب کنید. در گزینه شما گزینه های 4 فایل، تک فایل، کامبینیشن و … را مشاهده میکنید

 

4. ورژن اندروید / iOS

و آخرین گزینه انتخاب ویژن مربوط فایل می باشد.

 

در انتها بر روی اضافه به سبد خرید کلیک می کنیم تا ادامه فرآیند خرید را انجام بدهیم.

نحوه دریافت فایل رام

شما می توانید بعد از پرداخت مبلغ فایل درخواستی آن را دانلود و از بخش “دانلودها” در حساب کاربری فایل خود را بدون محدودیت زمانی دانلود کنید.

امیدواریم که در این مطلب توانسته باشیم نحوه دریافت فایل رام را به خوبی برای شما توضیح داده باشیم. در صورت نیاز به راهنمایی و سوال در رابطه با آموزش دانلود فایل رام با ما تماس بگیرید. 

بستن
مقایسه